Буковинський легкоатлет отримав срібло на чемпіонаті України

В країні завершився командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 року народження і менших учасників. Про це пише видання Погляд.

У повідомленні зазначається, що змагання проходили у Дніпрі на дніпровському стадіоні «Трудові резерви».

Буковинець Іван Павлюк отримав срібло за біг на 3000 метрів. 17-річний хлопець є учнем Школи вищої спортивної майстерності. Його тренери заслужені тренера України Денис Тищук і Тарас Ватрич. Іван показав результат 08:54.91.

Переможцем змагань став Владислав Карбовський з Житомирської області. Його результат - 08:52.98. Третій переможець - Юрій Кузінський також із Житомирської області з результатом 08:59.39.

У штовханні ядра 5 кг восьме місце посів інший представник Буковини – Іван Яворський – 16 років. Його тренери – Іван Бойчук та Ірина Ячнюк. Іван Яворський отримав результат 14.01.

Джерело: Погляд