Чернівецька спортсменка здобула «золото» на Кубку Світу зі стрільби з лука

Участь у змаганнях приймали близько 150 учасників

Спортсменка Ольга Шубкіна з Чернівців сьогодні, 16 грудня, на Кубку Світу зі стрільби з лука у дівочій програмі здобула «золото». Змагання проходили у Римі, в Італії, пише видання асс.

Як зазначається, всього участь у Кубку Світу приймали близько 150 дорослих спортсменів з усього світу і 70 юніорів.

Перемогу Ольга Шубкіна здобула у фіналі з італійською суперницею. Наступні етапи Кубку світу проходитимуть у Кореї і Сполучених Штатах Америки. Але, чи потрапить туди чернівецька спортсменка поки що невідомо. Причина — відсутність фінансування. Про це ЗМІ повідомив тренер дівчини Анатолій Єгоров.

Крім цього, додається, що Ольга Шубкіна отримала дві бронзові медалі в особистій та командній першостях та срібло у вправі mix під час Всесвітньої Гімназіаді, яка проходила у Марокко.